• Kontakt telefoniczny

  Tel. 691 66 35 39
  Pon - Pt: 9:00 - 19:00
  Sob: 9:00 - 14:00
 • E-mail:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Lokalizacja

  ul. Piownik 3
  44-200 Rybnik

INFORMACJE

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szkoleniową:

Na polskim rynku pracy poszukuje się specjalistów, którzy zajmują się szeroko rozumianą Branżą Beauty.
Nasza Szkoła pomogła w zdobyciu konkretnego zawodu ogromnej ilości słuchaczy.

W trakcie naszych szkoleń kursanci zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną z danej dziedziny , ale w szczególności skupiamy się na wypracowaniu umiejętności praktycznych.

Nasze szkolenia prowadzone są przez rzetelnie przygotowaną kadrę, a pracownie wyposażone są w niezbędne materiały oraz urządzenia, co sprzyja zdobywaniu wiedzy i nabywaniu umiejętności praktycznych. Zajmujemy się nie tylko szkoleniami skierowanymi do przyszłych kosmetyczek, ale również posiadamy szeroką ofertę nowatorskich szkoleń - skierowaną do kosmetyczek już pracujących w zawodzie, między innymi szkolenia z zakresu kosmetyki estetycznej, podologii. W ofercie posiadamy również szkolenia fryzjerskie, skierowane zarówno dla osób rozpoczynających swoją drogę zawodową w branży fryzjerskiej jak i doświadczonych fryzjerów chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Posiadamy również w ofercie innowacyjne szkolenia z zakresu Promocji Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą szkoleniową prowadzoną przez naszą placówkę.