"Serdecznie polecam Kosmetyczne Centrum Szkoleniowe- AMBER. Gdzie ukończyłam kurs: STYLISTKA PAZNOKCI. Szkolenie przeprowadzone w niezwykle miłej i przyjemnej atmosferze. Pani Magda niezwykle cierpliwie wyjaśniała wszystkie zawiłości związane ze stylizacją paznokci. Wybór tego ośrodka szkoleniowego był bardzo dobrą decyzją."

Dominika Jacyszyn – Rybnik ( wrzesień 2013)
"W Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym byłam na kursie: STYLISTKA PAZNOKCI. Szkolenie na wysokim poziomie , bardzo byłam zadowolona , w szczególności z działu poświęconego chorobom płytki paznokciowej . Wiedza , zarówno teoretyczna , jak i praktyczna ,była przekazywana przez Panią Magdę w bardzo przystępny sposób – co ułatwiało opanowanie materiału. Gorąco polecam."

Daria Bugla- Rogów ( wrzesień 2013)
"Od wielu lat pracuję w zawodzie kosmetyczki, na kurs w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym zdecydowałam się , gdyż wiedza i doświadczenie szkoleniowców skłoniły mnie do odbycia szkolenia pt.” Makijaż permanentny” ,właśnie w tej placówce – nie zawiodłam się , dobrze przygotowana część teoretyczna , oraz 50 godzin zajęć praktycznych, pozwoliło mi na opanowanie materiału."

Sandra Westerlich – Rybnik ( wrzesień 2013)
"W listopadzie 2010 roku ukończyłam kurs wizażu w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym.Przebieg kursu i indywidualnie dostosowane terminy miło mnie zaskoczyły.Jestem osobą zabieganą, a dzięki pani Małgosi mogłam odbyć cały kurs- nie tracąc zajęć. Zajęcia odbywały się nawet w niedzielę!Przygotowanie pani Małgosi do zajęć jest rewelacyjne.Nauka pod jej nadzorem to sama przyjemność.Cierpliwie odpowiada na pytania, wytyka błędy.Ma bardzo dobre zaplecze jeśli chodzi o kosmetyki, z których korzysta się podczas kursu.Sporo rad udziela co do pędzelków i podkładów. Cieszę się, że także po kursie odpowiada na moje pytania zadawane e-mailem.Bardzo chętnie wezmę udział w kolejnych kursach organizowanych przez Centrum Szkoleniowe jeśli tylko czas i finanse mi na to pozwolą."

Ania Baron z Żor
"Polecam kurs kosmetyczny w kosmetycznym centrum szkoleniowym.Atmosfera jest bardzo miła, kolejnym atutem jest krótki czas oczekiwania na kurs.W trakcie kursu Pani Małgosia bardzo dobrze i dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i zabiegi, a więc nawet osoby które dopiero rozpoczynają przygodę z kosmetyką z łatwością wszystko zrozumieją.Oferta szkoleniowa jest bardzo bogata, więc jeśli ktoś myśli poważnie o zawodzie kosmetyczki znajdzie wiele szkoleń, korzystnie są również rozłożone płatności gdyż można opłaty wnosić w ratach. Ja osobiście po raz pierwszy korzystamz usług kosmetycznego centrum szkoleniowego, ale zapewne skorzystam z kilku dodatkowych szkoleń aby podnieść swoje kwalifikacje. Polecam!"

Marysia Nowak z Raciborza
"Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu kosmetycznego, wcześniej odbyłam u pani Małgosi kurs stylizacji paznokci. Materiał jest bardzo jasno przedstawiony, zajęcia praktyczne bardzo dokładnie prowadzone.W razie jakichkolwiek trudności udzielana jest fachowa pomoc, a każde niezrozumiałe zagadnienie bardzo jasno wytłumaczone.Mamy dostęp do profesjonalnych kosmetyków, oraz aparatury i sprzętu kosmetycznego. Jestem w trakcie drugiego kursu a po jego ukończeniu planuję kolejny."

Justyna Kotula z Żor
"Witam serdecznie,jestem zadowolona bardzo z kursu wizażu u pani Małgosi, dlatego że przekazuje dużo informacji, ciekawostek na temat danego kursu, ceny są bardzo atrakcyjne, można dopasować godzinę i dzień kursu wygodną dla uczestnika. Jest to mój pierwszy kurs ale z pewnością nie ostatni.Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam."

Sylwia Plutka z Rybnika
"Jestem bardzo zadowolona z kursu wizażu, praca przebiegała w bardzo miłe jatmosferze, zostały mi udzielone trafne wskazówki. Polecam."

Natalia Gajda
"Pani Małgosia bardzo miła i cierpliwa. Nauka wizażu stała się przyjemna i efektowna. Atmosfera na zajęciach koleżeńska. Dziękuję i pozdrawiam."

Monika Urbas
"Jestem bardzo zadowolona z kursu wizażu. P. Małgosia dostosowała się do godzin jakie mi odpowiadały.Bardzo polecam bo można dużo się nauczyć . Pozdrawiam"

Weronika Komraus
"Kurs warty polecenia, zarówno wiedza teoretyczna jak i praktyczna na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowym atutem jest możliwość dostosowania godzin trwania kursu do własnych potrzeb. Polecam"

Ewelina Domagała (Gliwice) Kurs Stylizacji Paznokci
"Ukończyłam w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym Kurs Kosmetyczny finansowany przez urząd pracy. Formalności nie są skomplikowane dlatego polecam taką formę dokształcenia.Dodatkowo już prywatnie, ukończyłam w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym Kurs Stylizacji Paznokci, w przyszłości mam zamiar skorzystać z kolejnych szkoleń jakie oferuje ta placówka.Bardzo spodobało mi się profesjonalne podejście prowadzących, oraz chęć dostosowania się godzinowo do mojego planu dnia, kolejnym atutem jest możliwość rozłożenia płatności w ratach. Gorąco polecam."

Dominika Folwarczny (Pstrążna)
"Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym ukończyłam Szkolenie z zakresu Pielęgnacji Dłoni i Stóp. To, czym się kierowałam przy wyborze to bezpośredni kontakt z prowadzącym oraz maksimum czasu jaki Pani Małgosia poświęca swoim słuchaczom. Program objął w pełni to, co każdy powinien wiedzieć na temat pielęgnacji dłoni i stóp. W przyszłości z pewnością skorzystam z usług Kosmetycznego Centrum Szkoleniowego."

Agnieszka Sochacka (Rzuchów)
"Pragnę gorąco polecić szkolenia realizowane przez Kosmetyczne Centrum Szkoleniowe, gdyż zarówno zawartość merytoryczna materiałów szkoleniowych jak i jakość sprzętu jest na najwyższym poziomie, co jest nieodzownym elementem dobrze przeprowadzonego procesu kształcenia."

Magdalena Frysztacka (kurs makijażu trwałego) Świerklany
"Kurs prowadzony jest przez wykwalifikowanych nauczycieli, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, jestem w 100% zadowolona z kursu.Gorąco polecam i zachęcam do udziału w szkoleniach prowadzonych przez Kosmetyczne Centrum Szkoleniowe."

Estera Kominek ( kurs stylizacji paznokci ) Wodzisław Śląski
"Ukończyłam kurs : stylistka paznokci, który był przeprowadzony w przemiłej atmosferze. Pani Małgosia to świetny nauczyciel ,potrafi doskonale wyrobić profesjonalne nawyki, co jest bardzo istotne. Jestem bardzo zadowolona, iż akurat w tej Placówce uzyskałam dyplom stylistki paznokci."

Alicja Kamińska ( kurs stylistka paznokci ) Wodzisław Śląski
"W Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym uczestniczyłam w kursie kosmetycznym,które oceniam jako bardzo dobre i polecam je wszystkim chcącym pracować w zawodzie. W czasie kursu nabyłam obszerną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu kosmetyki. Prowadząca szkolenie - pani Małgosia kładła szczególny nacisk na ćwiczenia praktyczne oraz regularnie sprawdzała wiedzę teoretyczną. W mej opinii materiał został zrealizowany rzetelnie i w prawidłowy sposób."

Barbara Uchyła ( kurs kosmetyczny) Zbytków
"W Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym ukończyłam dwa kursy: KURS KOSMETYCZNY oraz KURS MEZOTERAPII IGŁOWEJ. Właśnie otworzyłam swój Gabinet kosmetyczny i szkolenia które ukończyłam w tej placówce były mi bardzo potrzebne przy realizacji planów związanych z moją firmą. Na szkoleniu panuje miła, koleżeńska atmosfera, wykładowcy oraz personel zawsze służą pomocą. GORĄCO POLECAM SZKOLENIA!"

Joanna Krzykała Rybnik
"Z urzędu pracy dostałam skierowanie do Amber na kurs kosmetyczny. Kursy odbywały się w 6 osobowej grupie. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana, SPEŁNIŁ W 100% MOJE OCZEKIWANIE. Polecam go wszystkim chcącym pogłębić swoją wiedzę na temat kosmetologii."

Weronika Wojtkiewicz Rybnik
"Brałam udział w Kursie Kosmetycznym , dzięki któremu mogę pracować w zawodzie kosmetyczki. Dowiedziałam się bardzo dużo o profesjonalnych kosmetykach , zabiegach kosmetycznych i aparaturze kosmetycznej . Nasza sześcioosobowa grupa słuchaczek bardzo się ze sobą zżyła. Gorąco polecam Kosmetyczne Centrum Szkoleniowe."

Krystyna Karwan Rybnik
"Gorąco polecam Kurs Kosmetyczny w Placówce Szkoleniowej Amber. Kurs profesjonalnie przeprowadzony przez panią Małgosię, która posiada ogromną wiedzę na temat kosmetyki i kosmetologii . jestem bardzo zadowolona i gotowa do podjęcia samodzielnej pracy w zawodzie kosmetyczki . Obecnie przygotowuję się do kolejnych szkoleń w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym."

Katarzyna Kluska- Kląskała Gliwice
"Udział w kursie kosmetycznym i wybór Placówki pani Małgosi był strzałem w dziesiątkę ! Dużo wiadomości teoretycznych, ćwiczenia na pracowni na profesjonalnym sprzęcie, i dobrych firmach kosmetycznych . Super atmosfera, aż żal że kończymy."

Iwona Mocek Reykjawik
"Jako uczestnik Kursu Kosmetycznego w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym, oceniam jakość materiału dydaktycznego na bardzo dobry, rzetelnie przygotowany i przedstawiony. Przygotowanie prowadzącego i jego sposób przekazania wiedzy i tłumaczenia wszelkich wątpliwości dotyczących kosmetyki bardzo mi odpowiadał. Wzięłam również udział w szkoleniu z mezoterapii igłowej. Jestem bardzo zadowolona , tym bardziej ze jestem w trakcie otwierania własnego gabinetu, i tutaj również mogę liczyć na pomoc merytoryczną ze strony pani Małgosi. Serdecznie polecam."

Danuta Ewa Ćmiel Bielsko-Biała
"Kurs bardzo mi się podobał, na profesjonalnym poziomie, wykwalifikowana kadra szkoląca, która służy radą i pomocą. Nauka na bardzo dobrym sprzęcie, Miła atmosfera, chociaż trzeba włożyć dużo pracy gdyż pani Małgosia jest wymagająca. Polecam wszystkim którzy myślą poważnie o pracy w tym zawodzie."

Karolina Sala Pszczyna
"Na kursie kosmetycznym zdobyłam bardzo wiele wiadomości , i planuję otworzyć własny gabinet. Wzięłam również udział w kursie przedłużania rzęs. Polecam gorąco, ponieważ kurs, jak i atmosfera na nim były rewelacyjne."

Ania Magiera Rybnik
"Serdecznie polecam szkolenia w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym . Ukończyłam 3 miesięczny kurs kosmetyczny oraz kurs makijażu trwałego, i jestem bardzo zadowolona, nie sądziłam że w tak krótkim czasie można się tyle nauczyć. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Cała ekipa "Amber" super!"

Zofia Fojcik - Rybnik
"Powiem krótko: Pani Małgosia nauczy wszystkiego, jest bardzo cierpliwą i miłą osobą. Wielką przyjemnością był dla mnie ten kurs. Z pewnością skorzystam z szerokiej oferty szkoleń jakie oferuje ta Placówka."

Katarzyna z Orzesza
"Gorąco polecam kurs kosmetyczny w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym. kurs zapewnia profesjonalne przygotowanie do zawodu. Ponad to miła i przyjemna atmosfera umożliwia naukę w optymalnych warunkach. Jestem bardzo zadowolona."

Justyna Moskwa – Racibórz
"Gorąco polecam Placówkę pani Małgosi , ponieważ dużo się tutaj nauczyłam , zarówno wiedzy teoretycznej jak i praktycznej . Dziękuję za miłą atmosferę , życzliwość i cierpliwość."

Iwona Tietz - Kędzierzyn Koźle
"Uczestniczyłam w szkoleniu dotyczącym mezoterapii igłowej, laseroterapii oraz makijażu permanentnego, szkolenia były przeprowadzone profesjonalnie, szkoleniowcy doskonale przygotowani zarówno merytorycznie jak i praktycznie. Szczerze polecam."

Barbara Kuwaczka – Rybnik
"Szkolenia w kosmetycznym centrum szkoleniowym rozpoczęłam od kursu mikrodermabrazji,doskonałe przygotowanie prowadzących , miła atmosfera i przystępne ceny przekonały mnie do kolejnych szkoleń, uczestniczyłam także w szkoleniach: makijażu permanentnego,mezoterapii igłowej, oraz obsługi nowoczesnych urządzeń kosmetycznych.Chęć pomocy i zainteresowanie ze strony szkoleniowców, już po zakończeniu kursów,świadczy tylko że mój wybór był bardzo dobry. Polecam każdej ambitnej kosmetyczce szkolenia w kosmetycznym centrum szkoleniowym."

Beata Białek - Rybnik
"Jestem bardzo zadowolona z kursu jaki ukończyłam w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym , wybrałam ten ośrodek szkoleniowym , ponieważ został mi polecony , i bardzo się cieszę z tego wyboru. Polecam wszystkim dziewczynom chcącym pracować w kosmetyce."

Justyna Podeszwa
"Zostałam skierowana na kurs stylizacji paznokci z urzędu pracy , jestem bardzo zadowolona z tej placówki szkoleniowej , atmosfera miła, niestresująca, pani wyrozumiałe. polecam wszystkim."

Ania Przybysz