Masaż gorącymi kamieniami


Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Działa rozluźniająco na układ kostno- stawowy oraz kojąco na układ mięśniowy, gdyż łączy w sobie elementy masażu z ćwiczeniami biernymi poszczególnych stawów.

Masaż gorącymi kamieniami (masaż kamieniami wulkanicznymi), które charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła, co pozwala na wykonanie masażu zarówno rozgrzanymi jak i oziębionymi kamieniami. W kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię przywracającej prawidłowy przepływ w głównych kanałach i czakrach energetycznych ciała. Głęboko rozgrzewają organizm, przyśpieszają krążenie krwi, rozluźniają napięcie mięśniowe, działają relaksująco i odprężająco na cały organizm.

Zabieg z użyciem kamieni polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym. Wskazany również w dolegliwościach reumatycznych, mięśniowych, stawowych i bólach korzonkowych. Masaż twarzy łagodzi napięcie mięśniowe, wzmacnia ukrwienie, zmniejsza zaczerwienienie i stany zapalne skóry. Idealny w przypadku skóry wrażliwej i trądzikowej.

Informacje o szkoleniu:

Czas trwania: 16 godzin
Istnieje możliwość opłaty w systemie ratalnym.

PROMOCJA!

Zachęcamy do skorzystania z pakietu 5 technik* masażu "Nowoczesne techniki Spa"
Czas trwania: 5 dni
* do wyboru z dostępnych szkoleń w dziale Studium masażu

Rabat lojalnościowy:

Dla stałych klientów przygotowany został specjalny rabat, przyznawany indywidualnie, przy każdym kolejnym szkoleniu.

Program:


Teoria:
- wyposażenie stanowiska pracy,
- historia masażu gorącymi kamieniami,
- preparaty niezbędne do wykonania zabiegu,
- aromatoterapia w masażu gorącymi kamieniami,
- wskazania i przeciwwskazania do zabiegu,
- omówienie zabiegu.

Zajęcia praktyczne:
- przygotowanie stanowiska pracy ,
- przygotowanie klientki do zabiegu,
- wykonanie masażu gorącymi kamieniami,
- preparaty kosmetyczne stosowane w zabiegu.

Programy szkoleń są programami autorskimi , stanowią własność intelektualną Kosmetycznego Centrum Szkoleniowego AMBER i jako takie podlegają ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia sie szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od Organizatora niezależnych.Jeżeli dane zagadnienie stanowi dla ciebie problem, masz wątpliwości, nie do końca masz wypracowaną prawidłową technikę.
Skorzystaj ze: „Szkoleń Szytych Na Miarę”