Masaż bańką chińską


Poprawa krążenia krwi i limfy, oczyszczenie organizmu z toksyn, ujędrnienie skóry i wreszcie redukcja cellulitu, to jedne z największych zalet, jakie niesie ze sobą masaż bańką chińską.

W wyniku silnego pobudzenia przemiany materii daje on efekty w postaci redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej, stanowiąc świetny element terapii odchudzającej. To wszystko dzięki podciśnieniu, jakie się wytwarza w kontakcie bańki ze skórą, skutkiem czego zostaje ona zassana wraz z tkankami leżącymi poniżej. Co więcej, wykorzystywane są tu dodatkowo liczne techniki manualne, które skutecznie wspomagają działanie baniek w modelowaniu i kształtowaniu sylwetki. Warto również wspomnieć, że pomimo jego intensywności, masaż ten doskonale uspokaja i relaksuje.

Informacje o szkoleniu:

Czas trwania: 8 godzin
Istnieje możliwość opłaty w systemie ratalnym.

PROMOCJA!

Zachęcamy do skorzystania z pakietu 5 technik* masażu "Nowoczesne techniki Spa"
Czas trwania: 5 dni
* do wyboru z dostępnych szkoleń w dziale Studium masażu

Rabat lojalnościowy;

Dla stałych klientów przygotowany został specjalny rabat, przyznawany indywidualnie, przy każdym kolejnym szkoleniu.

Program:


Teoria:
- historia masażu bańką chińską,
- rodzaje baniek,
- sposób działania,
- korzyści zastosowania baniek chińskich w zabiegach SPA,
- przeciwwskazania do zastosowania,
- zasady których należy przestrzegać w trakcie wykonywania masażu.

Zajęcia praktyczne:
- organizacja stanowiska pracy,
- przygotowanie klienta do zabiegu,
- wykonanie masażu przy użyciu baniek chińskich,
- higiena i konserwacja sprzętu.

Programy szkoleń są programami autorskimi , stanowią własność intelektualną Kosmetycznego Centrum Szkoleniowego AMBER i jako takie podlegają ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia sie szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od Organizatora niezależnych.Jeżeli dane zagadnienie stanowi dla ciebie problem, masz wątpliwości, nie do końca masz wypracowaną prawidłową technikę.
Skorzystaj ze: „Szkoleń Szytych Na Miarę”